SC Multimode connectoren

Artikelnummer
SC Multimode connectoren
Product Opties
Maak uw keuze
Gegevens

Glasvezel SC/PC connectoren voor multimode kabels. Onze connectoren zijn te gebruiken voor zowel 62,5/125 als 50/125.

De SC/PC connector is leverbaar in de volgende varianten:

- SC connector met 3mm boot/tule;  deze connectoren kunt u gebruiken om van 3mm kabels patchcords te maken.
(te gebruiken op breakout kabels en Fan-out kits van 3mm)

- SC connector met 0,9mm boot/tule; deze connctoren zijn uitsluitend te gebruiken op 0,9mm kabels (ook 900mu kabels genoemd). Met deze connectoren zou u bijvoorbeeld van een distributiekabel een pigtail kunnen maken.