Multimode 50/125 OM5 duplex

OM5 is de nieuwste variant beschikbaar voor multimode glasvezelnetwerken, en kan snelheden behalen tot maar liefst 100Gbit/s! Om de overstap naar OM5 eenvoudiger te maken is de vezel volledig backwards compatible met OM3 en OM4, waardoor u uw bestaande netwerk uit kunt breiden met deze nieuwe techniek!  


OM5 heeft als voordeel dat er gebruik gemaakt kan worden Wavelength Multiplexing, dit betekent dat er over 1 vezel meerdere kleuren tegelijk kunnen worden verstuurd. Dit bestond reeds bij singlemode netwerken, maar werd bij multimode tot nu toe nog niet toegepast. 

3 producten

Van hoog naar laag sorteren
per pagina
  1. Patchcord OM4 50/125 LC-LC
    LC/PC - LC/PC OM5
  2. Patchcord OM5 50/125 SC-SC
    SC/PC - SC/PC OM5
  3. Patchcord OM5 50/125 LC-SC
    LC/PC - SC/PC OM5

3 producten

Van hoog naar laag sorteren
per pagina