Wat is een E2000/APC patchsnoer?

Hoogwaardige E2000/APC patchsnoeren met de originele R&M connectoren! Naast de standaard lengten leveren wij ook maatwerk snoeren naar al uw wensen!
De E2000/APC heeft standaard een Grade B afwerking (IL 0,15dB typical, 0,25dB MAX, RL 75-80dB).

Advies nodig over Singlemode E2000/APC patchsnoeren? Of kun je niet vinden wat je zoekt? Onze specialisten helpen je graag verder! Je kunt ons bereiken op 010 - 26 41 666

3 producten

Van hoog naar laag sorteren
per pagina

3 producten

Van hoog naar laag sorteren
per pagina

Hoge prestaties en betrouwbaarheid

E2000 patchsnoeren zijn een type glasvezel patchsnoer. Het E2000 connector is een LC-stijl connector die gebruikt wordt voor single-mode glasvezelkabels. Dit type connector is ontworpen voor een snelle en eenvoudige installatie, en biedt een hoge prestatie en betrouwbaarheid.

De E2000 connector heeft een lage verlies en hoge return loss en is daarom zeer geschikt voor high-speed netwerken. Het biedt ook een grote mate van flexibiliteit, omdat het compatibel is met een breed scala van glasvezelkernen en coatings, waaronder G652D, G657A, G657B en G657B2.

E2000 patchsnoeren zijn vaak gebruikt in professionele omgevingen waar hoge bandbreedte en lange afstanden vereist zijn. Deze patchsnoeren zijn ook geschikt voor gebruik in datacenters voor hoge snelheid en hoge dichtheid verbindingen.