Offerte aanvragen

U heeft niets aan uw aanvraag toegevoegd.

Heeft u vragen?

Bel: 010 - 26 41 666
 

 

 

 

  • Uitsluitend topkwaliteit
  • Persoonlijk advies
  • Voor 16.00 uur besteld morgen in huis
  • Kennis van zaken
  • Unieke Service

Singlemode E2000/APC patchsnoeren

Hoogwaardige E2000/APC patchsnoeren met de originele R&M connectoren! Naast de standaard lengten leveren wij ook maatwerk snoeren naar al uw wensen! De E2000/APC heeft standaard een Grade B afwerking (IL 0,15dB typical, 0,25dB MAX, RL 75-80dB).
Lees meer >

Er komen geen producten overeen met de selectie.