ST Pigtails Set (gekleurd)

Artikelnummer
ST Pigtails Set (gekleurd)
Product Opties
Maak uw keuze
Gegevens

De ST of ST/PC pigtail is voor multimode een veel gebruikte pigtail. De ST/PC connector heeft een bajonet aansluiting en een lange cilindrische ferrule om de vezel vast te houden. De ST/PC kan uitgevoerd worden met een ferule van ceramiek, plastic of metaal. Maar on een ideale verbinding te kunnen realiseren leverd InfraTEL altijd de ST/PC pigtail met een ceramische ferule.



De Pigtails worden geleverd als Semi-tight (Easy-to-Strip)  in setjes van 12 stuks.