LC/PC - SC/PC OM2

Artikelnummer
OM2LC-SC
Product Opties
Maak uw keuze
Gegevens

Duplex SC/PC - LC/PC patchcords.
Vezeltype: OM2 50/125
mantelkleur: Oranje


InfraTEL levert verschillende glasvezelkabels en glasvezelpatchsnoeren.
Zit uw type kabel of lengte er niet bij? InfraTEL kan deze leveren!
Neem contact met ons op 010-2641666 of info@infratel.n