LC/PC - SC/PC OM4

Artikelnummer
OM4LC-SC
Product Opties
Maak uw keuze
Gegevens

 Duplex kabel 2 x 3 mm , High Quality , Vezel 50/125µm OM4 ,  Mantel PVC , Kleur Paars/Violet ,
Connectoren LC – SC welke PC zijn afgewerkt

Met OM4 kabels kunt u een hogere snelheid realiseren van 10 Gigabit

InfraTEL leverdt verschillende glasvezelkabels en glasvezelspatchsnoeren.
Zit uw type kabel er niet bij? InfraTEL kan deze leveren, ook speciale assemblages
Neem contact met ons op, en wij zullen u z.s.m. antwoord geven