Glas patchc.LC-SC M/M 50/125 Dupl. OM2 L=3m

Artikelnummer
50245F8503
Productomschrijving
Hoogwaardige glasvezel OM2 (50/125) duplex patchcords met LC/PC - SC/PC connectoren.
Advies nodig over dit product? Onze specialisten helpen je graag! Je kunt ons bereiken op 010 - 26 41 666

Uitsluitend topkwaliteitUitsluitend topkwaliteit

Persoonlijk adviesPersoonlijk advies

Voor 16.00 besteld, morgen in huisVoor 16.00 besteld,
morgen in huis

Kennis van zakenKennis van zaken

Unieke serviceUnieke service

Glas patchc.LC-SC M/M 50/125 Dupl. OM2 L=3m