InfraTEL levert diverse OM3 (50/125) glasvezel patchkabel, met diverse connectoren en lengtes. Staat uw gewenste variant er niet tussen? Neem gerust contact met ons op!

De toepassing van OM3

OM3 is de meest gebruikte multimode kabel die op dit moment wordt gebruikt. Het werkt op een golflengte van 850 nm en heeft een bandbreedte van 2000 MHz·km. Het is geschikt voor afstanden tot 400 meter en snelheden tot 40 Gbps.

Advies nodig over Multimode 50/125 OM3 duplex? Of kun je niet vinden wat je zoekt? Onze specialisten helpen je graag verder! Je kunt ons bereiken op 010 - 26 41 666

7 producten

Van hoog naar laag sorteren
per pagina

7 producten

Van hoog naar laag sorteren
per pagina