Singlemode 9/125 Duplex

InfraTEL levert diverse Singlemode (9/125) glasvezel patchkabels, met diverse connectoren en lengtes. Staat uw gewenste variant er niet tussen? Neem gerust contact met ons op!

6 producten

Van hoog naar laag sorteren
per pagina
  1. Patchcord OS1/2 9/125 ST-ST
    ST/PC - ST/PC OS1
  2. Patchcord ST-SC SM 9/125
    ST/PC - SC/PC OS1
  3. Patchcord SC-SC SM 9/125
    SC/PC - SC/PC OS1
  4. Patchcord LC-ST SM 9/125
    LC/PC - ST/PC OS1
  5. Patchcord LC-SC SM 9/125
    LC/PC - SC/PC OS1
  6. Patchcord LC-LC SM 9/125
    LC/PC - LC/PC OS1

6 producten

Van hoog naar laag sorteren
per pagina